Sypialnia skosy. Urokliwe skosy. Sypialnia vintage

Coraz popularniejsze jest lokalizowanie swojej sypialni na poddaszu. Dlaczego ? Podobno najbardziej intymne dla nas miejsca umieszczamy najgłębiej, tam, gdzie ograniczona liczba ludzi ma do nich dostęp. Niestety poddasza nie bywają często łatwe w aranżacji. Na szczęście są sprawdzone sposoby.

Sypialnia skosy

Na poddaszu sypialnia skosy zapewne posiada. Warto je efektownie wykorzystać. Można oddzielić fragment ścianą, zrobić półki i garderoba gotowa. Do tego wygląda szalenie efektownie i jest bardzo funkcjonalna. Dodatkowo, na poddaszu pięknie prezentuje się drewno. Możemy wykonać całość w drewnie lub tylko jedną ścianę – prostota, klasyka, styl. Innym rozwiązaniem są pikowane ściany – na przykład ściana za łóżkiem, może pełnić funkcję miękkiego wezgłowia, ale także wyglądać naprawdę ekskluzywnie.

Sypialnia vintage

Aby nasza sypialnia vintage była odpowiednio urządzona, musimy posiadać sporo wyczucia. Nie jest łatwo efektownie połączyć elementy z różnych epok. Elementy, które teoretycznie do siebie nie pasują, nagle mają komponować się w całość. Ważnym elementem jest łóżko – które może być zarówno metalowe, tapicerowane czy też drewniane. Brak tu sztywnych ograniczeń. Warto wykorzystywać poduszki dekoracyjne, zegary czy pięknie zdobione lustra.

 

Możesz również polubić…