Nawiewnik podokienny. Jak zadbać o dobrą wentylację w mieszkaniu? Nawiewnik okienny Aereco

Od dłuższego już czasu użytkownicy nowoczesnych, bardzo szczelnych okien zauważają problemy, jakie niesie za sobą ta niezwykła szczelność. Pomieszczenia, w których rzadko się wietrzy, a okna najczęściej są zamknięte nie ma wystarczającej wymiany powietrza. Przez to powietrze w pomieszczeniu staje się ciężkie, wilgotne i nieprzyjemne do oddychania.

nawiewnik podokienny

Może również dojść do powstawania grzyba i pleśni na ścianach. Aby temu zapobiec, koniecznością jest częste i regularne wietrzenie, jak również odpowiednia wentylacja w pomieszczeniach. W tym celu można zastosować na przykład dodatkowe sposoby dostarczania powietrza do wnętrza domu. Jednym z nich może być nawiewnik podokienny, który montuje się bezpośrednio pod oknem, a który regularnie dostarcza świeże powietrze do wnętrza.

nawiewnik okienny Aereco

Jeśli pod oknem posiadamy również kaloryfer, nie trzeba martwić się o zimno, ponieważ wpadające do wnętrza powietrze będzie automatycznie ogrzewane przez kaloryfer. Dodatkowo, stosując nawiewnik okienny Aereco możemy zyskać dodatkowo pewność, że wybrana forma wentylacji będzie bezpieczna i w odpowiednim stopniu zaopatrzy wnętrze mieszkania w świeże powietrze.

Może Ci się również spodoba