Dla firm i dla klientów indywidualnych

Z usług profesjonalnych przedsiębiorstw transportowych korzystają dziś zarówno klienci indywidualni jak i firmy. Ci pierwsi najczęściej zlecają usługi transportowe lub przewozowe okazjonalnie, np. podczas przeprowadzek. Firmy natomiast doceniają współpracę z zakładami transportowymi ponieważ dzięki nim mogą liczyć na terminową i bezproblemową realizację zleceń a zastosowanie nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań umożliwia pełny przebieg procesu transportowego przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. To sprawia, że usługi firm transportowych wybierają nie tylko największe korporacje i duzi przedsiębiorcy ale również małe, często rodzinne biznesy. Warto także zaznaczyć, że transport jest gałęzią gospodarki, która rozwija się w sposób bardzo dynamiczny, z każdym rokiem pojawia się coraz więcej zleceń od nowych klientów. Dzięki usprawnieniu procesów transportowych dzisiaj nawet najdłuższa trasa nie jest już wyzwaniem a dostarczenie ładunku odbywa się szybko, bezpiecznie i ze spełnieniem najwyższych norm przy zachowaniu wysokiej jakości.

Usługi dla klientów indywidualnych

Klienci indywidualni korzystają z usług firm transportowych nieco rzadziej niż firmy ale w ostatnich latach zdarza się to coraz częściej. W przypadku klientów indywidualnych mówimy przede wszystkim o zleceniach jednorazowych, pojedynczych. Tacy klienci wynajmują firmę transportową wówczas gdy organizują przeprowadzkę lub potrzebują przewieźć ładunki ponadgabarytowe (np. nowe meble, elektronika). Ponadto klienci indywidualni korzystają z usług firmy transportowej gdy potrzebują nadać paczkę lub przesyłkę. Usługa taka może być bardzo opłacalna gdyż przesyłki odbierane są na jednej trasie od wielu klientów, co pozwala na efektywny podział kosztów transportu i ostatecznie wpływa na obniżenie kosztu usługi.

Usługi dla firm

Firmy korzystają z usług przedsiębiorstw transportowych znacznie częściej zaś współpraca ta ma charakter regularny i długofalowy. Firma transportowa Szczecin umożliwia profesjonalny przewóz różnorodnych towarów – nie tylko spożywczych czy tak zwanej drobnicy ale także materiałów niebezpiecznych, chemicznych, surowców, półproduktów oraz ładunków ponadgabarytowych. Stała współpraca może polegać na realizacji dostaw z określonego punktu do innego miejsca docelowego lub sprowadzania towarów z zagranicy. Dzięki temu, że firma świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi przewozowo-spedycyjne klient osiąga lepsze efekty przy jednoczesnym obniżeniu kosztów i czasu transportu towarów. Realizacja zleceń długoterminowych pomaga ponadto zoptymalizować koszty i zaproponować klientowi jeszcze korzystniejsze warunki współpracy.

Możesz również polubić…