Garderoba w sypialni na poddaszu. A może zamiast szafy… Mała garderoba w sypialni

Jeśli stoisz przed dylematem, jakim jest urządzenia wnętrza Twojego domu czy mieszkania, to jesteś w dobrym miejscu. Być może zainspirujesz się rozwiązaniami, o jakich tu przeczytasz i wykorzystasz je w swoim lokum.

Mała garderoba w sypialni

Szczególnie pewnie dotyczy to kobiet, ale może i mężczyzn – masa ubrań. Co z nimi zrobić ? Gdzie je schować ? Zamówić dużą szafę, a może… mała garderoba w sypialni ? To chyba najlepsze rozwiązanie, Można zaprojektować ją w efektowny sposób tak, że nie tylko będzie spełniała funkcję przechowywania naszych rzeczy, ale również będzie pełnić walory estetyczne i uzupełniać całą aranżację. Coraz popularniejsze staje się wykorzystanie wieszaków dedykowanych, które spełniają określone zadania – na przykład wieszaki na krawaty.

Garderoba w sypialni na poddaszu

Poddasze to zazwyczaj skośne sufity. Są niezwykle urocze i efektowne, jednak trudne do zaaranżowania. Jednym z pomysłów jest odcięcie skosu ścianką. W środku możemy zrobić półki. Powstanie nam w taki sposób garderoba w sypialni na poddaszu, która będzie stanowiła ciekawe i praktyczne rozwiązanie. Pomoże to też podkreślić styl wnętrza, ale również zwiększy funkcjonalność naszego pomieszczenia.

 

Możesz również polubić…