Sypialnia cegła. Sypialnia z charakterem. Biała cegła w sypialni

Jeśli to czytasz, to pewnie stoisz przed wyborem aranżacji do swojej sypialni. Wolisz, aby była to sypialnia klasyczna, czy raczej szukasz rozwiązań z charakterem ? Jeśli wybierasz drugą opcję, to tutaj zapoznasz się z ciekawymi pomysłami.

Biała cegła w sypialni

Cegła na ścianie to zawsze mocny, wyrazisty dodatek. Nie ma co przesadzać z ilością ceglanych ścian, wystarczy jedna. Wtedy efekt będzie najlepszy. Biała cegła w sypialni doda charakteru trochę industrialnego, ale bardzo ciekawego. Możemy po prostu pozostawić cegłę odkrytą, naturalnie położoną na ścianie lub też okładzinę ścienną z motywem ceglanym czy tapetę. Warto resztę pozostawić ścian gładkich – prostota podkreśli piękny, ceglany wzór i zachowa harmonię.

Sypialnia cegła

Jeśli rozważasz, jak może być urządzona Twoja sypialnia cegła sprawdzi się idealnie. Ale czy tylko biała ? Oczywiście, że nie. Świetna będzie też ruda cegła. Nie potrzebuje ona dodatkowych ozdób. Aby dodać sypialni nowoczesnego i niebanalnego charakteru najlepiej sprawdzą się dodatki i meble wykonane z jasnego drewna. Pięknie będzie się tu komponować biel, ale także szarość, a nawet kolor czarny.

 

Może Ci się również spodoba