Daj sobie pomóc i oddaj łazienkę w ręce fachowca

Kompleksowy remont łazienki to nie tylko spora inwestycja, ale również nie lada wyzwanie. Nawet dla doświadczonych „bohaterów swojego domu”, bez odpowiedniego planu i przygotowania batalia o praktyczne i estetyczne wnętrze skończyć się może sromotną porażką.

Łazienka jest trudnym do zaaranżowania pomieszczeniem z kilku powodów. Większość z nas ma do dyspozycji niewielką klitkę, w której upchnąć musi toaletę, prysznic, zlew, a także pralkę, nie wspominając już o szafkach. Rozmiar jest więc pierwszą kłodą rzucona pod nogi samozwańczego projektanta, ponieważ trzeba to zrobić z głową, tak, aby zachować praktyczny charakter oraz ze smakiem, po to by wnętrze nie odstraszało wyglądem, ani domowników, ani chcących skorzystać z toalety gości.

Po drugie łazienkę należy wyremontować porządnie, tak aby przez kilka następnych lat nie musieć ponosić kosztów, dlatego nie ma tutaj miejsca na próby i błędy i ewentualną zmianę planów w trakcie prac.

Gotowy projekt łazienki Leroy Merlin stworzony przez specjalistów z zakresu aranżacji wnętrz zdejmie z twoich barków ciężar długiego procesu rozmyślania nad prawidłowym i estetycznym rozmieszczeniem elementów w niej się znajdujących. Razem z doświadczonym pracownikiem sklepu krok po kroku przeanalizujesz każdy detal wnętrza, otrzymasz szereg wskazówek i w rezultacie wspólnie stworzycie funkcjonalną i zgodną z twoim gustem łazienkę. Pomoc fachowca umożliwi także, dokładny pomiar i obliczenie ilości i kosztów materiałów, których potrzebować będzie ekipa remontowa, aby przystąpić do prac mających odmienić życie twoje i twoich domowników.

Może Ci się również spodoba