Sypialnia czarno złota. Praktyczne rozwiązania. Sypialnia w pokoju dziennym

Nie zawsze mamy miejsce na to, aby móc wydzielić każdy pokój osobno. Dlatego często, szczególnie w mieszkaniach w bloku, stosuje się rozwiązania kompaktowe, czyli jakie ?

Sypialnia w pokoju dziennym

Jednym z najczęściej spotykanych rozwiązań jest sypialnia w pokoju dziennym. Oczywiście najważniejsza jest tu sofa, która łączy jedno i drugie. W nocy może zamienić się w idealne miejsce do odpoczynku. Czasami próbuje się wydzielić sypialnię z pokoju dziennego w sposób subtelny. Na przykład coraz popularniejsze jest montowanie łóżka schowanego w szafie. Musimy na taki mebel złożyć indywidualne zamówienie, ale jest to dosyć praktyczne i wygodne rozwiązanie. Poza tym można oddzielić obie części – dzienną i nocną na przykład długim regałem.

Sypialnia czarno złota

Tak, to niesamowicie efektowne i eleganckie połączenie. Sypialnia czarno złota sprawdzi się w przypadku tych osób, które cenią sobie styl, klasykę i niebanalne połączenia. Najczęściej wykorzystuje się czarne meble i ściany, a dodatki takie jak żyrandol, czy też ramy obrazów i zdjęć są w kolorze złota. Styl – wydaje się wręcz luksusowy. Do tego bardzo dobrze sprawdzają się również białe dodatki.

 

Może Ci się również spodoba