Sypialnia na antresoli. Przytulnie i praktycznie. Sypialnia przytulna

Sypialnia to niewątpliwie miejsce, gdzie szukamy odpoczynku i relaksu. Ważne jest, aby była urządzona w takim stylu, jaki najbardziej lubimy. Ważne są kolory, dodatki, meble. Oto przykłady ciekawych rozwiązań.

Sypialnia przytulna

Bardzo często jesteśmy zwolennikami ciepłego miejsca, które daje nam poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Sypialnia przytulna to najlepsze rozwiązanie, ponieważ spełnia wszystkie te aspekty. Ale jak uzyskać taki efekt ? Dobrą bazę pod całe wyposażenie stanowią kolory, które sprawdzą się w tych mniejszych i tych większych sypialniach – czyli na przykład biały, szary, czy beżowy. Ciepła i przytulności niewątpliwie dodaje drewno. Nie tylko musi być ono na podłodze, ale też świetnie prezentuje się na szafach. Dodatkowo dobry efekt wprowadzają poduszki dekoracyjne.

Sypialnia na antresoli

Jednym z najciekawszych rozwiązań niewątpliwie stała się sypialnia na antresoli. Konstrukcję samej antresoli zazwyczaj robi się z profili stalowych. W zależności od tego, ile mamy miejsca, możemy wykorzystać różne rodzaje schodów. Mało miejsca zajmują schody zakręcane, które są jednak bardzo efektowne. Antresola niewątpliwie wygląda bardzo ciekawie, ale także pozwala zaoszczędzić nam bardzo dużo miejsca. Ważne, aby sypialnia, którą tam zlokalizujemy była spójna stylistycznie z pomieszczeniem, nad którym się znajduje. Pozwoli to zachować harmonię.

 

Może Ci się również spodoba