Pikowana ściana w sypialni jak zrobić. Klasyka i elegancja. Sypialnia w bieli

Niektórzy cenią sobie aranżacje awangardowe, inni kochają klasykę. Urządzanie wnętrz nie jest proste. Odpowiednie dobranie kolorów, mebli i dodatków może zagwarantować wspaniały efekt, ale niestety czasami może się okazać nietrafione. Jak urządzić naszą sypialnię ?

Sypialnia w bieli

Jeśli lubisz nowoczesne, ale zarazem klasyczne rozwiązania, to nic nie będzie takim strzałem w dziesiątkę jak sypialnia w bieli. Możemy dodać dodatki w innych kolorach, ale z umiarem, aby nie wpłynęło to negatywnie na estetykę wnętrza. Sprawdzą się do tego kolory pastelowe, które subtelnie podkreślą wnętrze i nadadzą mu przytulny efekt. Biała sypialnia to nie tylko ściany w tym kolorze, ale także łóżko, meble czy też narzuty. Świetnym rozwiązaniem może być też zaprojektowanie ciemnej podłogi. Jest to rozwiązanie kontrastowe, które podkreśli dodatkowo urok naszej sypialni.

Pikowana ściana w sypialni jak zrobić

Stosunkowo nowym trendem jest aranżacja z wykorzystaniem pikowanej ściany. Może ona stanowić miękkie wezgłowie dla naszego łóżka, czy też po prostu dodatek, który dodaje wręcz ekskluzywnego charakteru. Pikowana ściana w sypialni jak zrobić ? Potrzebna będzie nam gąbka i płyta MDF. Z gąbki i płyty wycinamy kwadraty, o boku takim, jaki chcemy. Następnie przyklejamy gąbkę do płyty, obijamy całość materiałem. Potem za pomocą kleju umieszczamy poszczególne fragmenty na ścianie. I gotowe. Prawda, że proste ?

Może Ci się również spodoba