Jaki kolor ścian do brązowych mebli w sypialni? Idealny kolor. Sypialnia ciemne meble

Urządzanie domu to nie lada wyzwanie. Chcemy, aby wszystko połączyło się i dało nam oszałamiający efekt. Ale jak tego dokonać ? Jak połączyć kolor mebli z kolorem ścian ? Co jest najlepszym rozwiązaniem ?

Jaki kolor ścian do brązowych mebli w sypialni ?

To jaki kolor ścian do brązowych mebli w sypialni jest najlepszy, zależy też od odcienia brązu. Jednak wydaje się, że najlepszy efekt dają kolory, które ukazują kontrast Przede wszystkim są to beże czy też odcienie żółtego. Dodatkowo możemy wykorzystać wszystkie neutralne barwy takie jak rożne odcienie bieli, kolor kremowy czy kości słoniowej. Bardzo popularnym i eleganckim rozwiązaniem jest też łączenie brązu z jasnymi szarościami.

Sypialnia ciemne meble – z czym jeszcze ?

Jasne kolory to nie jedyne rozwiązanie jakie możemy zastosować. Sypialnia ciemne meble może łączyć idealnie z fioletem, czerwienią czy zielenią. Jednak jeśli decydujemy się na ciemniejszy kolor, to musimy zwrócić większą uwagę na to, aby nie przytłoczyć wnętrza sypialni. Rozwiązaniem jest pomalowanie jednej czy dwóch ścian na ciemny kolor – na przykład fiolet i pozostałych na kolor jaśniejszy, który optycznie doda lekkości. Bardzo popularny jest również kolor turkusowy.

 

Może Ci się również spodoba