Sypialnia w zieleni i brązie. Jakie kolory dobrać ? Sypialnia w turkusie i brązie

Kiedy urządzamy wnętrze naszego domu, musimy także zadbać o kolorystykę. Dlaczego ? Ma ona ogromny wpływ zarówno na nasze odczucia wizualne, ale także spokój, bezpieczeństwo, odczucia ciepła. Nie można tego bagatelizować. Jakie kolory są popularne ?

Sypialnia w turkusie i brązie

Jeżeli dążymy do tego, aby w wybranym pomieszczeniu było przytulnie i miło to idealnie sprawdzi się sypialnia w turkusie i brązie. Natomiast, jeżeli mamy zamiar nadać lekkości całej aranżacji i,,uspokoić’’ żywy turkus, to warto wykorzystać jasne odcienie brązu, ale także i beż. Z kolei jeśli marzy nam się sypialnia w stylu eleganckim, to wybieramy ciemny brąz. Do tego zestawienia idealnie będą pasowały ciężkie, ciemne meble. Efekt na pewno wszystkich zachwyci.

Sypialnia w zieleni i brązie

Kolorystyka nawiązująca do naturalności, do ziemi i lasu. Sypialnia w zieleni i brązie to idealne połączenie w miejscu odpoczynku. Oba kolory mają działanie odprężające i uspokajające. Możemy do nich wykorzystać elementy drewniane, które stworzą niebanalny efekt. Warto komponować ze sobą różne odcienie brązu i zieleni, aby uzyskać efekt, o jakim marzymy.

 

Może Ci się również spodoba