Salon i sypialnia w jednym pokoju w bloku. Dwa w jednym. Wydzielenie sypialni w salonie

Mieszkania w bloku często nie są zbyt duże i musimy się jakoś pomieścić. Ale jednocześnie nie oznacza to, że trzeba to zrobić byle jak. Można znaleźć rozwiązania, które sprawią, że nasze lokum będzie wyglądało bardzo efektownie.

Salon i sypialnia w jednym pokoju w bloku

Czasami zdarza się, że łączymy dwa pokoje w jeden. Salon i sypialnia w jednym pokoju w bloku to wbrew pozorom dosyć często spotykane rozwiązanie. Najważniejszym elementem na pewno będzie sofa. W dzień będzie idealnie komponować się z całym pomieszczeniem, natomiast w nocy zamieni się w wygodne miejsce do odpoczynku oraz relaksu. Dodatkowo przydadzą się szafki, komoda, półki wiszące oraz jeśli chcemy – niewielki stolik.

Wydzielenie sypialni w salonie

Jak dobrze zaplanować pokój, który ma być zarówno sypialnią jak i salonem ? Wydzielenie sypialni w salonie może okazać się dobrym rozwiązaniem. Powstaną dwie strefy o różnych funkcjach. Jednym z rozwiązań jest wykorzystanie komody, szafy lub regału do oddzielenia sypialni. Czasami zamiast tego montuje się podwieszane drzwi przesuwne. Coraz bardziej popularna jest też szafa, w której schowane jest łóżko. Taki mebel najlepiej zamówić indywidualnie, na wymiar.

 

Możesz również polubić…