Dodatkowe gry Lotto

Totalizator Sportowy stara się wymyślać coraz to nowsze gry liczbowe, co przyciąga klientów ale i wymaga poświecenia temu większej uwagi i przede wszystkim pieniędzy. Jeśli jednak gramy systematycznie na przykład w Dużego Lotka, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zdecydujemy się zagrać również w tak zwanego plusa.

Zagraj w plus

Od jakiegoś czasu odbywają się losowania Lotto Plus. Jest to dodatkowe losowanie 6 cyfr w Dużym Lotku. Nie można jednak kupić kuponu tylko i wyłącznie na Lotto Plus. Jeśli jednak wysyłamy kupon Dużego Lotka, to dopłacając tylko 1 złoty, możemy dodatkowo wziąć udział w losowaniu Plusa. Skreślone liczby w Dużym Lotku to również liczby, które biorą udział w losowaniu Plusa.
Wydatek w wysokości jednej złotówki nie wydaje się dużym wydatkiem. Jeśli jednak gramy systematycznie, to w skali miesiąca robi się z tego nie tak mała suma pieniędzy. Trzeba jak najbardziej o tym pamiętać, ale warto grać, ponieważ tutaj również jest duża wygrana, choć znacznie mniejsza, niż ta oferowana w grze Duży Lotek. W Plusie możemy wygrać maksymalnie 1 milion złotych. Ważne jest jednak to, że wygrana nie jest dzielona na innych graczy!

 

Może Ci się również spodoba